Půjčovna lodí a vybavení pro vodáky

Půjčovna BUFUR nabízí zapůjčení kvalitního vodáckého materiálu za bezkonkurenční ceny.

Naše lodě jsou vhodné nejen pro zkušené vodáky, ale i pro úplné začátečníky všech věkových kategorií. Kombinace našich lodí s klidnými úseky řek zaručují i úplným začátečníkům zajímavý a přitom bezpečný nevšední zážitek.


Půjčované lodě a vybavení

RAFT COLORADO (pro 6 osob)

Člun pro rodiné výlety nebo pro sportovní sjezdy řek až do stupně obtížnosti WW IV. Tento univerzální člun má dvojité vzduchové komory hlavních válců, které zajišťují bezpečnost při protržení vnější stěny hlavního válce. Vnější komora zabezpečí nouzové dojetí člunu. Otevřená záď – při zalití vodou v peřejích voda z člunu sama vytéká. Vysoká stabilita – vhodné pro rodinné výlety, na klidných úsecích i pro úplné začátečníky.

KANOE PÁLAVA (pro 2 osoby)

Nafukovací kanoe vhodná pro vodní turistiku či sportovní sjezdy řek. Kanoe Pálava nabízí dostatek prostoru pro dvojici jezdců i s výbavou na týden. Při sportovním stylu jízdy je možná při zakleknutí do lodi fixace kolen popruhy čímž jezdec získává dokonalý kontakt s lodí, čehož se využívá např. ve větších peřejích.

KANOE BARAKA (pro 2 osoby)

Model roku 2007 – samovylévací kanoe je určena na turistiku i divokou vodu. Má výborné jízdní vlastnosti. Loď je pohodlná, bezpečná, stabilní a dostatečně rychlá. Použitým materiálem je nitrilon, který zajišťuje vysokou odolnost proti poškození.

KANOE YUKON (pro 2 osoby)

Samovylévací kanoe z dílny firmy Rob-fin s výbornými jízdními vlastnostmi. Vhodné jak na divokou vodu tak i na mnohadenní putování po řekách. Zkušení vodáci si rychle oblíbí loď, která se nezalévá, její podélnou i příčnou tuhost a komfortní posez (záklek) s bezpečnostními popruhy. Kvalitní a odolný materiál. Samovylévání vody zajišťuje rukáv v zadní části kanoe. Na klidných vodách jej lze uzavřít a získat tak suchou loď.

Pádla jsou vyrobena z kombinace odolného plastu a duralu a je možné zapůjčit si je v délce, která bude odpovídat vašim tělesným proporcím.

Dále vodákům nabízíme pro bezpečnou a pohodlnou jízdu zapůjčení neoprenů LONG JOHN (síla materiálu 3 mm), neoprenových bot (pevná podešev síla materiálu 3 mm), vodáckých bund, přilebprofi plovacích vest nebo vest určených pro vodní turistiku. Své vybavení si můžete uložit buď do plastového barelu nebo do lodního vaku o objemu 80 l, který je při správném uzavření vodotěsný. Tento vak je určen pro přepravu suchého oblečení, potravin, apod.