Půjčovna – sedmimílové boty

Objevte skákací sedmimílové boty (7leagueBoots) – na první pohled vás zaujmou, po vyzkoušení vás uchvátí a zároveň objevíte nové možnosti pohybu. Můžete skákat až 2 metry do výšky, víc jak 3 metry do dálky a běhat neuvěřitelnou rychlostí přes 30 km/h.

Sedmimílové skákací boty – půjčovné
500 Kč/den

Že vám by to nešlo? Nevěřte tomu! Centrum rovnováhy je stejné jako při chůzi, proto je lehké se tuto pohybovou aktivitu naučit. Většina lidí zvládne první samostatné kroky na skákacích botách do 5-ti minut! Také Vy to můžete zkusit.

Padnou dětem i metrákovému chlapovi!

V naší půjčovně máte možnost si tyto boty nejen půjčit, ale i zakoupit. A proč zakoupit u nás?

Boty si můžete půjčit a vyzkoušet, pokud se potom rozhodnete pro koupi, bude vám z ceny odečtena částka za jeden den zápůjčky tj. 500,- Kč.

Nabízíme 4 váhové varianty:

Model Váhová kategorie Cena
Skákací boty Raptor od 50 – 70 kg 9 900 Kč
Skákací boty T-Rex od 70 – 90 kg 9 900 Kč
Skákací boty S-Rex od 90 – 120 kg 9 990 Kč
Dětský model Thero od 30 – 50 kg 7 290 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 19% DPH.

Sedmimílové boty – sportování ještě více zábavné

Pocity při skákání se těžko popisují, to prostě musíte zažít. Můžete se naučit různé skoky a triky nebo si jen tak vyjít a zdolat delší trať. Budete přitom pracovat na vaší fyzické kondici a zredukujete stres zábavnou formou. Skákací boty jsou magnetem pro oči, který vás obohatí o nové zážitky každý den!

Když učíme lidi na skákacích botách základní chůzi, najdou se i takoví, kteří nechtějí boty z nohou sundat. Skákání na sedmimílových botách je totiž velmi chytlavý sport, který vás chytí a nepustí.

Buďte v pohybu

Odtrhněte sebe i vaše kamarády od počítačů, s našimi 7leagueBoot se do pohybu nebudete muset nutit, budete se na něj těšit! Buďte aktivní ve vašem volném čase, sportujte zábavně! Díky pohybu na skákacích botách posílíte celou řadu svalů (zadek, stehna, břicho) a zejména posílíte Vaše srdce a celý kardiovaskulární systém. Stále mnoho z nás podceňuje význam pohybu v životě člověka. Díky skákacím botám se můžete pohybovat a přitom si užít spoustu zábavy.


Boty můžete objednat telefonicky na čísle 608 614 362. Objednávky přijímáme také pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailem na adrese bufur(zavináč)seznam.cz. Při objednávce uveďte vaše jméno, adresu, telefonní číslo, model, který chcete zakoupit a počet kusů.

Zboží dodáváme POUZE na dobírku.